İstanbul
AZ BULUTLU
16°
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Amasya
Ankara
Antalya
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Isparta
Mersin
İstanbul
İzmir
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırklareli
Kırşehir
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Kahramanmaraş
Mardin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yozgat
Zonguldak
Aksaray
Bayburt
Karaman
Kırıkkale
Batman
Şırnak
Bartın
Ardahan
Iğdır
Yalova
Karabük
Kilis
Osmaniye
Düzce
#

Kova

Kova BURCU
20 Ocak / 18 Şubat
Grup: Hava/erkeksi/sabit, Pozitif
Yönetici Gezegen: Satürn, Uranüs
Renk: Koyu mavi, gece mavisi, yeşil
Uğurlu Taş: Yeşim
Şanslı Sayı: 4
Şanslı Gün: Pazar
Karşıt Burç: Aslan
Şehirler: Hamburg, Buenos Aires, Salszburg
Metal: Alüminyum
Çiçekler: Kardelen Çiçeği
Ağaçlar: Armut, şeftali, ayva
BALIK KOÇ BOĞA İKİZLER YENGEÇ ASLAN BAŞAK TERAZİ AKREP YAY OĞLAK KOVA

Bulunamadı

Bu hafta, gezegenlerden alacak olduğunuz etki ile beraber parasal kaynaklarınızı kullanırken kendinizi daha rahat ve özgür hissedebilirsiniz. Sahip olduğunuz yetenekleri, başarıya ulaşma noktasında dilediğiniz gibi kullanmayı başaracaksınız. Ayrıca, kişisel değerlendirmelerinizden de yarar sağlamalısınız. Haftanın ilerleyen günlerinde, sözlerini ifade ederken daha farklı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Düşüncelerinizi aktarma konusunda herhangi bir sorun ve sıkıntı ile karşılaşmayacak olmanız da önemli. Düşünceleriniz doğrultusunda harekete geçerken ufkunuzu da geniş tutmayı unutmayın.

Hedefler ve planlar
Kasım’da hedeflerinize ve planlarınıza odaklı olabilir, önceliklerinizi bu alanda belirleyebilir, görev ve sorumluluk bilincinizi güçlendirebilirsiniz. Satürn’ün düze dönmesiyle maddi konuları daha fazla kontrol altına alabilirsiniz. Venüs’ün Terazi burcuna ilerleyişi uzaklardan bir aşka işaret edebilir, yabancı bir sevgiliniz olabilir. Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle sosyal iletişim ve etkileşiminiz de artıyor. 13 Kasım’da Akrep’teki yeni ay yeni bir kariyere ve yeni görev ve sorumluluklara işaret edebilir. 22 Kasım’da Güneş’in burç değiştirmesiyle daha da sosyal olabilirsiniz. Ancak 24 Kasım’da Mars’ın da aynı alana ilerlemesiyle bu sosyalleşme sizi bir miktar yorabilir ve tüketebilir. 27 Kasım’da İkizler’deki dolunay sizi beğenen birine dikkatinizi çekebilir.


Sevgili Kovalar, 2023 yılı tamamen sizin döneminiz denebilir. Özellikle dijital kaynaklardan elde edilecek gelirlere büyük önem vermelisiniz. Bu alanlardan para kazanmakta herhangi bir sorun yaşamayacağınız gibi aksine çok şanslı olacaksınız.

Lider özelliklerinizi göstermekte, öncülük etmekte, işinizi büyütmekte ve yeni yatırımlar yapmakta rahatsınız. Yılın tamamında akıl alan değil akıl veren taraf konumunda olacaksınız. Yüksek kazançlı işlere adım atacağınız bir yıl sizi bekliyor.

2023, evlenmeyi düşünmeyen Kovaların da fikirlerini değiştirecek gibi durmakta. Evliliğin göründüğü, yeni aşkların kapınızı çalacağı bir sürece giriyorsunuz.

2023 yılında sosyal hayatınızdaki hareketlilik iş tekliflerini de beraberinde getirebilir. Satürn'ün burç değiştiriyor olması, sırtınızdaki yüklerin azalmasına ve maddi kaynakların da artmasına işaret etmekte.

Bu yıl üzerinde durduğunuz işleri kolay bir şekilde halletme şansınız var. Özellikle Mayıs ayından sonra yaşanacak olan gelişmeler şaşırtıcı etkiye sahip.

Kovalar, 2023 yılının hemen başlarında evlilikle ilgili fikir alışverişi yapabilirsiniz. İlişkinizin ciddiyet kazanması için gerekli olan adımları atmaya heveslisiniz. Temmuz ve Ağustos dönemi, aşk hayatınızda tazeliğe işaret ediyor.

Evli olan ve ufak tefek sorun yaşayanlar Mart, Nisan ve Mayıs aylarına odaklanmalı. Bu dönemlerde evliliğinizdeki sorunları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

İlişkisi olmayan Kovalar için mart, nisan ayları dikkat çekiyor. Bolca flört ve yeni tanışmalar yaşanabilir.

2023 yılında mutlaka dolaşım sisteminize dikkat etmeniz gerekiyor Kova burcu. Kas ve kemik problemleri biraz olsun başınızı ağrıtabilir. Gerekli önlemleri aldığınızdan mutlaka emin olmalısınız.

20 Nisan 2023'deki Güneş tutulması iletişim, eğitim ve hukuksal anlamda ışık tutmakta. Bu alanlarda kendinizi daha net ifade edecek ve şanslı hissedeceksiniz. Girişkenliğiniz üst seviyelere çıkarken, ikili ilişkilerde de dikkat çekeceksiniz.

Mayıs ayındaki tutulma, kariyer hayatınızı istediğiniz konuma getirmenizi sağlayabilir. Ev ve aile hayatınıza yönelebilir, yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilir ve var olan işinizi büyütmek için dijital kaynaklı adımlar atabilirsiniz.

14 Ekim 2023 tutulması, kendinizi geliştirmek için bazı eğitimler alma isteğinizi artırabilir. Yurt dışı kaynaklı işler ve geziler de ön plana gelmeye başlıyor.

28 Ekim 2023 tutulması ise, mayıs ayında başlatmış olduğunuz işlerin verimliliğini artıracak. İlişkiniz canlanacak, evlilik teklifi yapacak ya da alacaksınız.