weather
33°
İstanbul
00:00:00
Öğle vaktine kalan
HABERTEMA Teknoloji Yeni Galaxy Z Flip 6, Gücünü Kanıtladı: İşlemcisi Detaylarıyla Ortaya Çıktı!

Yeni Galaxy Z Flip 6, Gücünü Kanıtladı: İşlemcisi Detaylarıyla Ortaya Çıktı!

Samsung’un yeni nesil katlanabilir akıllı telefonları, önümüzdeki yaz döneminde resmi olarak duyurulması bekleniyor. Samsung, büyük olasılıkla Temmuz ayında Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6 modellerini piyasaya sürecek.

273
GÖSTERİM
2 Dakika
OKUNMA SÜRESİ
GÜNCELLEME:
Okunma Süresi: 2 dk
Yeni Galaxy Z Flip 6, Gücünü Kanıtladı: İşlemcisi Detaylarıyla Ortaya Çıktı!

Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6 modellerinin beklenen özellikleri arasında daha gelişmiş ekran teknolojileri, daha güçlü işlemciler, artırılmış kamera yetenekleri ve daha dayanıklı yapılar yer alıyor. 

Her iki cihazın da önceki modellere göre daha kullanıcı dostu ve verimli olması bekleniyor. Samsung’un bu yeni akıllı telefon modellerini tanıtarak pazarda iddialı bir şekilde yer alması beklenirken, teknoloji tutkunları ise heyecanla yeni cihazların çıkışını bekliyor. Bu modellerin piyasaya sürülmesiyle birlikte katlanabilir telefon trendinin daha da popüler hale gelmesi öngörülüyor. Ancak kesin bilgilerin resmi duyurudan sonra netlik kazanacağı unutulmamalı..

Galaxy Z Flip 6, Geekbench Testinde Performansını Sergiledi

Dikey şekilli katlanabilir telefon Galaxy Z Flip 6, Geekbench platformunda ortaya çıktı. SM-F741U model numarasına sahip telefon, ayrıca Vulkan testi sonuçlarını da paylaştı. Telefon, özel olarak Galaxy serisi için üretilen Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisiyle 1.5084 puan aldı.

Galaxy Z Flip 6'da 120Hz Tarama Hızına Sahip Kapak Ekranı Olacak

Verilere göre, Galaxy Z Flip 6'da 8GB RAM bulunacak ve Android 14 tabanlı One UI 6.1 sürümüyle piyasaya sürülecek. Modelin ayrıca 12GB RAM + 512GB depolama seçeneğinin de geleceği belirtiliyor. Telefonun ABD versiyonunda Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisi olması beklenirken, Avrupa ve diğer ülkelerde Exynos 2400 işlemcisine yer verileceği söyleniyor. Aynı işlemcinin Galaxy S24 ve S24+ modellerinde de kullanıldığını hatırlatmak gerek. Ayrıca Galaxy Z Flip 6'nın 4.000 mAh bir pille geleceği ve kapağında 120Hz tarama hızını sunması bekleniyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Togg'dan uygun fiyatlı B-SUV: T8X için tarih verildi mi?

Togg'dan uygun fiyatlı B-SUV: T8X için tarih verildi mi?