weather
33°
İstanbul
00:00:00
Öğle vaktine kalan
HABERTEMA Spor Feyyaz Uçar: Kimse Beşiktaş'a ayar vermeye kalkmasın

Feyyaz Uçar: Kimse Beşiktaş'a ayar vermeye kalkmasın

Beşiktaş'ın Çaykur Rizespor'u 3-2 yendiği maçın ardından siyah beyazlı takımın basın sözcüsü Feyyaz Uçar, penaltı pozisyonu başta olmak üzere tartışmalı hakem kararlarına tepki gösterdi. Uçar, "Çok önemli bir maça çıkacağız salı günü. Belki de bizim için sezonun en önemli maçı. Bu maçtan önce kimse bize ayar vermeye kalkmasın. Beşiktaş büyük bir camiadır. Hepimizin çoluğu çocuğu var, bir sürü evlat var Beşiktaş'a gönül vermiş. İnsanları bu kadar üzmemek, bu kadar ağlatmamak lazım" dedi.

435
GÖSTERİM
1 Dakika
OKUNMA SÜRESİ
GÜNCELLEME:
Okunma Süresi: 1 dk
Feyyaz Uçar: Kimse Beşiktaş'a ayar vermeye kalkmasın

Feyyaz Uçar: "Rakibimize Karşı Hak Ettiğimiz Galibiyeti Aldık"

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Feyyaz Uçar, Çaykur Rizespor'u 3-2 yendikleri maçın ardından yapılan açıklamalarda bulundu.

Uçar'ın ifadelerine göre, "Kazandığımız galibiyet hak ettiğimiz bir sonuçtu. Oyuncularımızın mücadelesinden memnunuz. Maç boyunca skora isyan etmelerine rağmen uzatma dakikalarında attığımız golle galip geldik. Kadrodaki eksikliklerimize rağmen oyuncularımız ellerinden geleni yaparak sahadan galibiyetle ayrıldılar." dedi.

Beşiktaş'ın Hakem Kararlarına İtirazı

Beşiktaş'ın temsilcisi Uçar, maçta hakem kararlarına da değinerek, "Oyuncularımızın çabalarının bazı yanlış kararlarla göz ardı edildiğini düşünüyoruz. İki penaltı pozisyonu olduğunu düşünüyoruz ve bu kararların maçı etkilediğini görüyoruz. Özellikle destek eli kuralının uygulanmasında yanlışlıklar olduğunu düşünüyoruz." şeklinde konuştu.

Uçar, önümüzdeki maçlara odaklanmaları gerektiğini belirterek, "Kimse bize ayar vermeye kalkmasın. Bu kritik dönemde camiamızın birlik olması önemli. Salı günü çok önemli bir maçımız var ve büyük taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. Taraftarlarımızla birlikte neleri başarabileceğimizi göstermek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Bitcoin'de Sert Düşüş Yaşandı

Bitcoin'de Sert Düşüş Yaşandı