18 Temmuz 2024
weather
37°
weather
33°
İstanbul
00:00:00
Öğle vaktine kalan
HABERTEMA Gündem Zabıta Memuru Gülgün Aktoğ Son Yolculuğuna Uğurlandı

Zabıta Memuru Gülgün Aktoğ Son Yolculuğuna Uğurlandı

Yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak vefat eden Kuşadası Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli Gülgün Aktoğ bugün son yolculuğuna...

625
GÖSTERİM
1 Dakika
OKUNMA SÜRESİ
Haberleri
GÜNCELLEME:
Okunma Süresi: 1 dk
Zabıta Memuru Gülgün Aktoğ Son Yolculuğuna Uğurlandı

Yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak vefat eden Kuşadası Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli Gülgün Aktoğ bugün son yolculuğuna uğurlandı. Kuşadası’nın sevilen zabıta memuru Gülgün Aktoğ’un cenaze törenine vatandaşların yanı sıra Belediye Başkanı Oğuzhan Turan ve mesai arkadaşları katıldı.

Kuşadası Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde görev yapan Gülgün Aktoğ, yakalandığı Buerger hastalığından dolayı bir süredir tedavi gördüğü hastanede dün yaşamını yitirdi. Evli ve 2 çocuk annesi olan Aktoğ’un cenazesi, bugün evinin önünden alınarak Zabıta Müdürlüğü personeli tarafından sirenler eşliğinde Kuşadası Belediyesi Ana Hizmet Binası’na getirildi. Kuşadası Belediyesi önünde düzenlenen törene belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, belediye personeli ile Gülgün Aktoğ’un yakınları ve sevenleri katıldı. Kuşadası Hanım Camiinde kılınan cenaze namazı sonrası Gülgün Aktoğ ebedi istirahatgahı için Kuşadası Yeni Asri mezarlığında defnedildi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Muğla’da 72 litre el yapımı alkol ele geçirildi

Muğla’da 72 litre el yapımı alkol ele geçirildi