18 Temmuz 2024
weather
37°
weather
33°
İstanbul
00:00:00
Öğle vaktine kalan
HABERTEMA Gündem Biden’dan İran’a: Yapmayın

Biden’dan İran’a: Yapmayın

ABD Başkanı Joe Biden, Ulusal Eylem Ağı Toplantısı’nda İsrail’e saldırı planları yapan İran’a mesaj göndererek, “Yapmayın” çağrısında bulundu.

161
GÖSTERİM
1 Dakika
OKUNMA SÜRESİ
GÜNCELLEME:
Okunma Süresi: 1 dk
Biden’dan İran’a: Yapmayın

ABD Başkanı Joe Biden, İran'a Sert Mesajını Ulusal Eylem Ağı Toplantısı'nda Duyurdu

ABD Başkanı Joe Biden, Ulusal Eylem Ağı Toplantısı’nda yaptığı konuşmada İran’a net bir mesaj göndererek, “Yapmayın” çağrısında bulundu ve İsrail'in savunmasına olan bağlılıklarını vurgulayarak, “Biz kendimizi İsrail'in savunmasına adadık. İsrail'i destekleyeceğiz, İsrail'in savunulmasına yardımcı olacağız ve İran'ın başarılı olamayacağını göstereceğiz” dedi.

Biden, İran'ın İsrail'e Yönelik Olası Saldırısına Dair Beklentilerini Paylaştı

ABD Başkanı Joe Biden, gazetecilerin İran’ın İsrail'e yönelik olası saldırısının ne kadar yakın olduğu sorusu üzerine, gizli bilgileri ifşa etmek istemediğini belirterek, “beklentim daha geç olmasından ziyade daha erken” şeklinde açıklamada bulundu.

İran, ABD'ye Karşı Sert İsrail Uyarısında Bulundu

İran yönetimi, ABD Başkanı Joe Biden'ın İsrail'e destek açıklamalarına karşılık sert bir şekilde uyarıda bulunarak, bölgedeki dengelerin ABD'nin beklediği gibi olmayacağını belirtti.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Kültür ve Turizm Bakanlığı ekipleri, tarihi eser kaçakçılarına yönelik gerçekleştirdiği operasyonda 1 kişiyi gözaltına aldı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı ekipleri, tarihi eser kaçakçılarına yönelik gerçekleştirdiği operasyonda 1 kişiyi gözaltına aldı.