weather
33°
İstanbul
00:00:00
Öğle vaktine kalan
HABERTEMA Genel Manisa Valisi Karadeniz: "Yangının diğer fabrikalara sıçramaması için çalışıyoruz"

Manisa Valisi Karadeniz: "Yangının diğer fabrikalara sıçramaması için çalışıyoruz"

Manisa’daki geri dönüşüm fabrikasında çıkan yangını yerinde inceleyen Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, ekiplerin yangını kontrol altına almaya ve...

643
GÖSTERİM
2 Dakika
OKUNMA SÜRESİ
GÜNCELLEME:
Okunma Süresi: 2 dk
Manisa Valisi Karadeniz: "Yangının diğer fabrikalara sıçramaması için çalışıyoruz"

Manisa’daki geri dönüşüm fabrikasında çıkan yangını yerinde inceleyen Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, ekiplerin yangını kontrol altına almaya ve diğer fabrikalara sıçramasını engellemeye çalıştıklarını söyledi.

Manisa’nın Yunusemre ilçesindeki Muradiye Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Tekeli Geri Dönüşüm Fabrikası’nda çıkan yangın yaklaşık 2 saattir devam ederken çok sayıda ekip yangını kontrol altına almaya çalışıyor. Yangındaki çalışmaları incelemek ve bilgi almak için olay yerine gelen Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, "Yangına önce 21 itfaiye aracı ile müdahale edildi, ardından yangının tüm fabrikayı kaplaması üzerine İzmir’den de takviye istendi. Şuanda 37 itfaiye aracı, 10 tanker ve 3 helikopter ile yangına müdahale ediliyor. Ağırlığımız başka bir fabrikaya sıçramaması için çalışıyoruz. Yangını kontrol altına alıp söndürmeyi temenni ediyoruz. 5 iş makinesi getirildi. Bunlar başka giriş kanalları açarak fabrikaya itfaiye araçlarının farklı kollardan müdahale etmesini sağlayacaklar. Herhangi bir can kaybı veya yaralanma yok. Aldığımız bilgiye göre içeride çalışan yok. Havadan ve karadan müdahale ediliyor. Yangının çıkış nedeniyle ilgili henüz bilgi yok, soruşturma sonucu ortaya çıkacaktır." diye konuştu.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Manisa BBSK’nın hedefi 2. Lig

Manisa BBSK’nın hedefi 2. Lig