weather
33°
İstanbul
00:00:00
Öğle vaktine kalan
HABERTEMA Genel İstanbulkart, Ramazan Ayına Özel Geri Ödeme Kampanyası Başlattı!

İstanbulkart, Ramazan Ayına Özel Geri Ödeme Kampanyası Başlattı!

İstanbulkart Ramazan ayında geri ödeme fırsatı sunuyor! 750 TL ve üzeri alışverişlerde ilk alışverişte 75 TL, ikinci alışverişte yine 75 TL olmak üzere toplamda 150 TL nakit iade kazanın. Kampanya sadece 9 Nisan’a kadar geçerli, kaçırmayın!

207
GÖSTERİM
1 Dakika
OKUNMA SÜRESİ
GÜNCELLEME:
Okunma Süresi: 1 dk
İstanbulkart, Ramazan Ayına Özel Geri Ödeme Kampanyası Başlattı!

İstanbul'un vazgeçilmez ödeme aracı İstanbulkart, Ramazan ayına özel bir kampanya başlatarak kullanıcılarına geri ödeme fırsatı sunuyor. Şehir genelinde birçok alanda kullanım kolaylığı sağlayan İstanbulkart, seçkin marketlerde yapılacak alışverişler için cazip bir kampanya düzenledi.

Kampanya Detayları

CarrefourSA, A101, Bim, Migros, Şok ve Hakmar gibi katılımcı marketlerde geçerli olan kampanyaya göre İstanbulkart sahipleri, tek seferde 750 TL ve üzeri alışveriş yaptıklarında ilk alışverişte 75 TL ikinci alışverişte ise yine 75 TL olmak üzere toplamda 150 TL'ye varan nakit iade kazanabilecekler. Kampanya sadece 9 Nisan'a kadar geçerli olacak ve kullanıcılar bu süre içerisinde sadece ilk iki alışverişlerinde geri ödeme fırsatından yararlanabilecekler.

Sosyal kart sahiplerinin bu kampanyadan yararlanamayacağı belirtilirken, kazanılan geri ödemeler otomatik olarak İstanbulkart'a yüklenecek ve kullanıcılar bu miktarları İstanbulkart'ın mobil uygulamasında veya belirlenen noktalarda harcayabilecekler. Ancak nakit çekim imkanı bulunmayacak.

Avantajlı Ramazan Alışverişleri

Bu özel kampanya ile İstanbulkart sahiplerinin Ramazan ayındaki alışverişleri daha avantajlı hale geliyor. Kullanıcıların ekonomik bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlayarak İstanbulkart'ın sunduğu avantajları ortaya koyuyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
İmamoğlu, Gaziosmanpaşa'daki oy sayımı kararına tepkili

İmamoğlu, Gaziosmanpaşa'daki oy sayımı kararına tepkili